Kuidas korraldada meeldejääv firmapidu?

Kuidas korraldada meeldejääv firmapidu?

Kui ettevõtte juht väärtustab oma töötajaid, siis saab sinu sündmusest unustamatu elamus- selle aitab korraldada Createvents
Kui sa pead oma töötajaid olulisteks ja soovid neile korraldada sündmuse, mis ühendab ja jääb meelde, millest ka aja möödudes räägitakse kui legendist, siis oled õiges kohas. Siit saad teada, kes ja kuidas teeb kõik sinu eest ära – ideest koristamiseni.

„Ma ei teadnudki, et sa nii hästi maalida oskad,“ ütles raamatupidaja müügijuhile, kui kõik olid oma maalid lõpetanud.

Arusaadav, ega igapäevasesse töökeskkonda ei „lõika“ ju sisse tead-mida-kõike-ma-veel-teha-oskan mõttega, aga meeleolukad ettevõtte suvepäevad annavad võimaluse kolleegi rohkem tundma õppida.

Suvistel sündmustel on üsna tavapärane teha liitvaid aktiivseid tegevusi, veel parem kui sellele anda lisamõõde – parima tulemuseni jõudmiseks peavad meeskonnad tegema koostööd. Seegi aitab kolleegi kui inimest tundma õppida.

Määrav ja väärtuslik iga sündmuse juures ongi see, mis lisaks meelelahutusele kasvatab „meie“ tunnet. Tähtsaim, et inimesel tekiks tunne: minu tööandja hoolib minust ja on tänulik mu panuse eest.

Hea sündmuse korraldaja arvestab, et inimesed on erinevad ning pakub kõigile meelepärast tegevust. Teame ju, et Eesti mees on tantsulõvi, aga kui ühel rahvusvahelise töötajaskonnaga sündmusel kuulutati välja rahvaste tantsude töötuba, olid esimesed, kes sinna kohale jõudsid, siiski hindu mehed.

Kõik on võimalik – ütleb üritusturundusagentuuri Createvents moto.

Tõepoolest, Gerli ja Margus, tegemist on pereettevõttega, on teinud väga suuri sündmusi väga kitsas ajaraamis, leidnud lahendusi olukordades, kus tundub, et neid justkui ei ole, teinud kannapöördeid viimasel hetkel.

Nad oskavad une pealt vastata kõigile küsimustele mis sul ürituste korraldamisega tekkida võivad. Nad mõtlevad sinuga koos, reageerivad kiirelt ja loovad üritusi inspiratsiooniga ning teevad oma tööd rõõmuga.

Kui ka sinu jaoks on oluline see, et ürituse ökoloogiline jalajälg oleks võimalikult väike – siis meie väärtused kattuvad. Kui peale sündmust jääb toitu üle, saadetakse see koostöös heade abistajatega nendeni, kes seda vajavad. Nõude valikus kasutatakse ikka ja ainult kas n.ö päris-nõusid või biolagunevaid. Ja kõik lilled ja seaded tuuakse pärast sündmust sinu kontorit kaunistama.

Kui sul on tulemas tähtpäev, millest peaks looma elamuse, siis jäta korraldustöö proffide hooleks ja võta ühendust Gerli või Margusega.

Loe täispikka artiklit Postimehest