Createvents: meile on omane väärtuspõhine ja jätkusuutlik sündmuste korraldamine

ürituste korraldamine pidulikud üritused ettevõttele

Üritusturunduse rätsepaülikonda pakkuv Createvents omab kogemusi sadade meeldejäävate pidude, suvepäevade, jõulupidude, gaalade, seminaride, konverentside ja erapidude korraldamises. Ettevõtte asutaja ja eestvedaja Gerli Taniloo-Sunduki sõnul on meeldejääva sündmuse korraldamise kõige olulisem moto, et kõik on võimalik.

„Me ei pea siin silmas ainult vägevaid sisulahendusi, vaid pigem seda, et oleme teinud väga suuri sündmusi väga kitsas ajaraamis, leidnud lahendusi olukordades, kus tundub, et neid justkui ei ole ning teinud viimasel hetkel kannapöördeid. Teeme oma tööd kirega – see on puhas nauding, mis toob kaasa silmapaistvad tulemused,” kirjeldab Gerli. „Meie töö on tavaliselt sündmuse korraldus ideest kuni lõpuni, kõik suured ja väikesed detailid, mida klient näha ja saavutada soovib. Seejuures sageli kliendid ei teagi veel meie poole pöördudes, mida täpselt nad tahavad, vaid lõplik visioon sünnib ühises koostöös.”

Createventsi kindel soov on sündmuste korraldamise puhul pidada silmas kahte eesmärki. Esiteks, et sündmus kannaks kliendi eesmärke ja väärtusi nii, et need jõuaksid kõigi osalejateni. Teiseks jätkusuutlikkus ja keskkonnateadlikkus ehk iga sündmuse korraldamisega kaasneb terve rida valikuid, millest valitakse alati sellised, mis vähendavad meie kõigi ökoloogilist jalajälge.

„Väärtuste väljatoomine – seda saab teha näiteks visuaalide ja tegevustega – on meile südamelähedane. Olgu see siis tunne, et oli mõnus pidu ja soe suhtlus või ettevõtte väärtustest tulenevad tegevuste valikud, mis loovad ühtsuse ja toetamise tunde ning räägivad selgelt, kuidas tööandja, koostööpartner või sõber hoolib ja on tänulik minu panuse eest,” selgitab Gerli. „Meie aitame leida selle lisaväärtuse, miks inimesed peaksid vabal päeval kokku tulema. Ja kõige suurem tunnustus nii peoperemehele kui ka meile on see, kui külalised ei raatsi peolt lahkuda!”

Aga kuidas jätkusuutlikult ja keskkonnateadlikult sündmust korraldada? Siin on Createventsil aastatega kogunenud palju nippe. „Näiteks, kui sündmusest jääb toitu üle, on meil olemas head partnerid, kellega see viia abivajajateni. Nõude puhul kasutame kas pärisnõusid või taaskasutatavaid, meie õhupallid on alati biolagunevad ning taaskasutame pidulikke punaseid vaipasid. Kui peol on palju lilli ja lilleseadeid, viiakse need hiljem kaunistama kliendi kontorit või kodu, ning prügi tekkimist püüame hoida nullilähedasena. Oleme tõesti olnud vastutustundlikud oma tegevuse esimestest päevadest peale – jagame neile, kes vajavad abi. Ja kaasame meelsasti väikeseid tublisid Eesti tegijaid.”

Nii annetab ettevõtte iga kuu osa oma kasumist tegusatele mittetulundusühingutele sotsiaal-, tervise-, hariduse- või keskkonna valdkonnas ning näiteks eelmisel aastal kaasati klientidele ja koostööpartneritele jõulukinkide tegemisse tore väike perefirma Väike-Maarjast.

Agentuuri kasutamine on isekorraldamisest soodsam ja pingevabam

Gerli nendib, et Createventsi meeskond on väga uhke seni tehtud tööde ja kogemuste üle, mis annavad julguse eristuda ja olla ainulaadsed. „Jagame rõõmuga oma teadmisi, oskusi ja maailmavaadet nii koolituste kui ka isikliku suhtluse kaudu. Me tõesti hoolime oma kliendist ja tema soovidest-võimalustest, anname endast alati parima, oleme avatud arengule, väljakutsetele ja innovaatilistele lahendustele.”

Kindlasti ei tasu tema sõnul karta agentuuri kaasamise tõttu kõrgemaid hindu. „Enamasti on hoopis vastupidi, sest meil on agentuurina palju koostööpartnereid, kellega kehtivad kokkuleppehinnad. Samuti saame alati koos kliendiga vaadata üle eelarve ning leida soodsamaid võimalusi. Teil on vähem stressi, kui ei pea mõtlema, kuidas detailid omavahel kokku jooksevad. Minule seevastu on see väljakutse ja tekib hasart, kui valemis üks osa äkitselt muutub ja pean leidma lahenduse – olgu tegemist külaliste arvu, esineja haigestumise või millegi muuga. Lahendamatuid olukordi pole olemas ning teinekord saab probleemist nii suurepärane lahendus, mida saab pakkuda edaspidi ka teistele klientidele!”

Üritusturundusagentuur Createvents on perefirma ning selle eestvedajad Gerli ja Margus oskavad unepealt vastata kõigile küsimustele, mis üldse ürituste korraldamisega tekkida võivad. Meeskond korraldab meeldejäävaid suvepäevi, jõulupidusid, koolitusi, seminare, konverentse, erapidusid, pulmi, juubeleid ja kontserte. Veel mahutame graafikusse ka sügisesi sündmusi ja jõulupidusid – võta julgelt ühendust!

Rõõmu sündmustesse 🙂