TEHTUD TÖÖD

Meie korraldatud elamused

Oleme aastate jooksul korraldanud palju erinevaid üritusi, alates üleriiklikest projektidest kuni privaatsete eraüritusteni.

Muuhulgas oleme osalenud kommunikatsioonikampaanias Eesti liitumisel ELiga ja Eesti liitumisel eurotsooniga ning aitasime korraldada Barack Obama pressikonverentsi Eesti Pangas.

Sama suure rõõmu ja entusiasmiga oleme võtnud ette ettevõtete suvepäevad ja jõulugalad ning isiklikud tähtpäevad nagu pulmad, juubelid ja sünnipäevad.

Lehe allpool on mõned meeleolukad fotojäädvustused meie tegemistest.

Merit Tarkvara inspiratsioonipäev

Meil oli suur rõõm panustada Merit Tarkvara 1. konverents-inspiratsioonipäeva korraldusse. Terve hulk väga häid esinejaid, vägev produktsioon, deko,  päevane inspiratsioonipäev ja samas õhtune pidu – ja muidugi terve hulk häid inimesi üle Eesti, kes seda kõike vaatama-kuulama tulid. Väga hea tagasiside nii kliendilt kui ka osalejatelt – see on parim tunnustus tehtud tööle. Täiskorraldus Createventsilt – oleme tänulikud usalduse ja väga mõnusa koostöö eest!

Põllumajandus- ja Toiduameti 3. sünnipäevapidu Lauluväljakul

Tõeline rõõm oli Põllumajandus- ja Toiduameti inimestele korraldada taaskord vägev ja suurejooneline sünnipäevapidu! Palju häid esinejaid, maitsev söök, mõnus atmosfäär – ja mis peamine – väga toredad inimesed üle Eesti – see ongi meeldejääva peo parim retsept. Meil oli rõõm taaskord anda oma panus, palju õnne PTA!!

ABB Drives tehase uusaasta- ja tunnustuspidu

ABB on ettevõte, kus kindlasti väärtustatakse inimesi, nende turvalisust ja heaolu. Seda oli tunda ka sellel peol – kohale tuli pea 300 inimest, tunnustuse saanud olid valmis paar sõna mikrofoni ütlema – mh ka seda, miks neile ABBs meeldib töötada – ja enamus tõi välja head inimesed, stabiilsuse; tehase juhiga tahtsid paljud pilti teha ja juttu rääkida – on tunda, et inimesed on olulised – ja see on väärtus! Meil oli rõõm taas teha koostööd, panustasime täiskorraldusega – ikka rõõmsalt ja tänulikult:)

E-Piima väärikas uusaastapidu

E-Piima vägev seltskond üle Eesti kohtub korra aastas – ja seda just sellel peol. Meil oli rõõm korraldada pidu 150le inimesele ja ehitada selleks üles vägev peosaal E-Piima Spordihalli Paides. Ja see pidu oli vägev, Kait Kalli juhtimisel ja stand-upi koosmõjul sai peonoodid käima, kaunis deko ja läbimõeldud tehniline lahendus tõid ruumi pidulikkuse – lisaks hea muusika, suurepärane meelelahutus ja söök ning muidugi vägev peoseltskond – aitäh meid usaldamast!

Käo Tugikeskuse tunnustus- ja uusaastapidu @Nero restoran

Käo Tugikeskuse ja põhikooli inimesed kohe on toredad – ilmselt tuleneb see ka töö iseloomust – eranditult kõik! Läbi tuisu ja tormi tuli kohale pea 100 inimest, peale õhtu olulisimat osa – inimeste tunnustamist – sai pidu alata! Trio Comodo tõi peokülalised tantsule esimesest taktist, palju nalja ja naeru, rõõmu koosolemisest, maitsvat sööki – meie täname, et saime taas panustada täiskorraldusega!

Wizon uusaastapidu ja 10. sünnipäeva tähistamine

Küll on vägev näha ettevõtte kasvu ja arengut, super tulemus Wizon, palju-palju õnne!! Restoran Platzist sai selleks õhtuks lauad seina äärde lükatud, bänd, vöiksed üllatusesinejad, fotosein ja kogu muu ilu sisse toodud – ja pidu jätkus varaste hommikutundideni. Aitäh meid taas usaldamast!

Stora Enso sünnipäeva- ja jõulupidu

Suurima rõõmuga korraldame ka väiksemaid sündmusi – nii sai teoks Stora Enso sünnipäeva- ja jõulupidu Kadrioru pargi lähistel. Temaatiline meeskonnamäng, suurepärane söök, DJ ja mõnus seltskond – ja tagasiside inimestelt – “Parim jõulupidu, mis meil kunagi on olnud!” Rõõmuga panustame:)

 

Tallinna Ringkonnakohtu jõulupidu

Meeleolukas jõulupidu, kus saime taas ühe töise koosolekuruumi muuta hubaseks ja pidulikuks! Jõulune siidrikoolitus, mõnusad ampsud ja kokkuhoidev-rõõmus seltskond on kindlasti retsept üheks meeldejäävaks jõulupeoks.

ABB meeleolukas aastalõpupidu Klinkberg Venues

Oli rõõm koos toreda ABB seltkonnaga taas panustada nende peo korraldusse! Pidu oli pidulik ja rõõmus, põhirõhk inimeste tänamisel ja tunnustamisel – ABB juba teab kuidas oma inimesi meeles pidada! Meil oli rõõm panustada täiskorraldusega alates dekost ja tehnilistest lahendustest kuni imemaitsva söögi, mustkunsti ja muusikani.

Eesti Vee-ettevõtete Liidu tunnustusüritus Haapsalus

Kui maha tuli esimene suur lumi saime võtta suuna Haapsalu poole ja täpsemalt Haapsalu Kaluriklubi hoonesse. Oli hea meel panustada üle Eesti kohale tulnud vee-ettevõtjate tunnustusürituse korraldusse, aitäh meid taas usaldamast!

Ene maagiline juubel

Maagiliselt vägev sünnipäev Fork restos. Ruumi deko, maitsev söök, mõnus meelelahutus = hea peo ja hea tuju retsept:) Kliendi ülivõrdes tagasiside oli veel täielik boonus! Meie täname!

Ringkonnakohtud 30 – pidulik vastuvõtt ja gala @Nero restoran

Selles õhtus oli juubelihõngu ja glamuuri, häid ütlemisi, palju nalja, siirast tänu hea töö ja panuse eest ja terve hulk toredaid peolisi:) Meie poolt täiskorraldus alates ruumi dekoreerimisest kuni meelelahutuse, trükiste ja rõõmsa suhtluseni. Aitäh Tallinna Ringkonnakohtule meid usaldamast ja sellesse protsessi kaasamast!

Balti Spoon 25

Selle suve suurim ja lühima ajaga valminud sündmus – Balti Spooni perepäev 400 osavõtjaga. Perele ja selle väärtustele keskendunud ettevõttena oli ka neil suvepäevadel vahvat ja innovatiivset tegevust nii väikestele kui suurtele. Ilmselt õnnestusime, sest vanemad said mõnusalt päeva nautida ja väiksed ei tahtnud peo lõpus lahkuda:)

ABB suvepäev Rocca Al Mare Vabaõhumuuseumis

Et kõigil oleks tore – just seda pidasime silmas sel suvepäeval lisaks ABB põhiväärtuste välja toomisele. Kui on koos inimesi rohkem kui 15 erinevast rahvusest, siis on see kahtlemata oluline! Ja inimesed lahkusid säravate silmadega:)
200 osalejat

Linde Gas mõnus suvepäev Lillepaviljonis

Lillepaviljoni kaunis sisu ja mõnus tagahoov pakkusid suurepärast võimalust üheks meeldejäävaks suvepäevaks. Täiskorraldus meie poolt, aitäh usaldamast!

Ellex Raidla Advokaadibüroo suvepäevad Viirelaiul

Suvepäevad iLand sound ja boho teemas. Lihtsalt mõnus vaheldus ja puhkus kogu meeskonnale. Korraldus alates kaatritega saarele sõidu graafikust kuni bändi ja ilusa ilmani meie poolt:)

ABB karjäärimess

ABB karjäärimess nende campuses Jüris – oma töötajatele ja üliõpilastele. Meie poolt kogu tehniline osa, on-stage paneelid ja töötoad, deko, päevajuhtimine. Üks tõeliselt inspireeriv sündmus nii osalejatele kui korraldajatele, aitäh!

Messente juubel

Viirelaiu saatkond on iseenesest juba väga kihvt ja eriline koht, eks:) Kui siia liita veel vägev Messente meeskond, hea bänd, DJ, vägev deko ja maitsemeeli paitav toit – siis on tulemus väga eriline!

ürituste korraldamine ettevõtte jõulupidu

Põllumajandus- ja Toiduameti 2. sünnipäev

Vägev pidu Noblessneri Valukojas 300le peokülalisele. Oma töötajate meeles pidamine, tants esimestest hetkedest, kui Regatt laval, toetav ja mõnus õhkkond – just nii jääme pidu meenutama! Täiskorraldus Createventsilt

Salv Technologies uue kontori avamispidu

Meil oli hea meel teha taas ühest kontorist mõnus peo- ja kokkusaamise paik😊 Kui hommikul töötasid veel töölaua taga ja pidasid koosolekut, siis õhtuks oli Salve uus ja kaunis kontor saanud juba piduliku ja innovaatilise touchi.

Eleringi Iseseisvuspäev

Pidu pea 200le inimesele Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias WAF koori ja solistide Eleryn Tiidu, Karl-Erik Taukari ja Liis Lemsaluga – see oli elamus! Ja eriti kui kõik organiseerisime umbes 2 nädalaga:) Meil on tõesti hea meel, et saime panustada! Täiskorraldus Createventsilt.

ürituste korraldamine jõulupidu ettevõttele

Hurtigruteni uusaastapidu

Sürrealistide ball toimus Laululava Klaassaalis ja tõmbas tuure kuni varaste hommikutundideni:) Mõnus tiim, suurepärane koostöö, inimesed rohkem kui 30st erinevast riigist – see oli vägev:) Täiskorraldus Createventsilt, aitäh meid taas usaldamast!

Kevadine kokkusaamine Schloss Fellinis

Imekaunis Viljandi ja Schloss Fellin oma mõnusa ja erilise atmosfääriga, Maarja Liis Ilusa ja Peeter Piheli kontsert, Roland Tokko kogu oma vägevuses – meil oli rõõm panustada, aitäh usalduse eest Kai Oja Consulting!

meeskonnaüritused ettevõttele

ABB aastalõpupidu

ABB 30 Baltikumis, aasta kokkuvõtted, pidu üle pika aja, inimeste väärtustamine – need on märksõnad, mis seostuvad selle vägeva peoga! Aitäh ABBle usalduse eest!
Täiskorraldus Createventsilt

ürituste korraldamine jõulupeod ettevõtetele

Eesti Lootsi jõulupidu

Eesti Lootsi vägevad töötajad üle Eesti tulid sel päeval kokku Tallinnasse merehõngulisse restoran Nerosse ja see oli pidu, mis jääb meelde! Mõnus muusika, hea õhtujuht, tants ja tegevused täitsid õhtu mõnusalt. Tänasime ja tunnustasime töötajaid nende panuse eest eriliselt ja meeldejäävalt.

ürituste korraldamine firmapidu

WIZON OÜ uusaastapidu Fork restos

Meeleolukas pidu koos kaaslastega mõnusa meelelahutuse, muusika ja hea söögiga. Täiskorraldus Createventsilt, aitäh!

jõulupeod ettevõttele

Upsell stiilne jõulupidu

Pidu kõige populaarsemal kuupäeval detsembris nädalase ette teatamisega? Pole probleemi:) Upselli vägevad müügiinimesed teavad kuidas pidutseda!

jõulupidu ettevõttele

Tartu Ringkonnakohtu jõuluseminar

Mõnus jõulune koos-olemine TÜ kohvikus väärikas ja rõõmsas seltskonnas – aitäh meid taas usaldamast!

üritused ettevõttele

Smartecon juubeligala Fotografiskas

Kui üks edukas rohelisi väärtusi edendav ettevõte saab 10-aastaseks, siis seda peab väärikalt tähistama! Fotografiska, bänd, toit, meelelahutus – valisime jätkusuutlikkuse printsiipi silmas pidades. See retsept andis rõõmsa, piduliku ja meeldejääva, gala-väärilise tulemuse! Aitäh!

ürituste korraldamine sügispäevad

Gren Eesti sügispäevad Valmas

Miks mitte suvepäevade asemel veeta ühed mõnusad sügispäevad:) Meil oli hea meel panustada erinevate tegevuste, töötubade ja visuaaliga Osalejad olid rahulolevad ja tagasiside mõnusalt rõõmus! Aitäh!

ürituste korraldamine suvepäevad ettevõttele

Éolane Tallinn juubelihõnguline suvepäev Toosikannul

Ettevõtte 10. juubel 250 külalisega sai väärikalt tähistatud! Prantsuse hõngulised tegevused (tegu siiski Prantsuse päritolu ettevõttega), terve hulk andekaid inimesi ja suurepärane suveilm – selline kombo töötab ja toetab! Palju õnne!

ürituste korraldamine suvepäevad ettevõtetele

Eesti Vee-ettevõtjate Liidu suvepäevad Setomaal

Vee-ettevõtjad üle Eesti tulid seekord kokku Setomaale! 3 päeva ja 300 inimest said nautida ehedat Seto kultuuri, aga ka meeskondlikke tegevusi, väekaid töötubasid ja mõnusat muusikat.

ürituste korraldamine meeskonnaüritused

Hurtigruten Estonia suvepäevad Toosikannul

Kui ettevõttel on töötajaid 33 erinevast riigist ja sinu töö eesmörk on ellu viia inimeste unistusi – siis oled kindlasti auga välja teeninud võimaluse aeg maha võtta ja veeta mõnus suvine päev koos kolleegide, hea ilma ja meelelahutusega!

ürituste korraldamine createvents

Käo Keskuse pidulik juubelipidu

Käo tugikeskus 25 ja Käo Põhikool 10 – juubeliaasta tänuüritus Fork restos.

suvepäevad ja meeskonnaüritused

Maaelu Teadmuskeskuse motivatsioonipäev Jänedal

Päev täis meeskonda liitvaid tegevusi ja mõnusaid töötubasid – see jäi kauaks meelde!

ürituste korraldamine pulmakorraldus

Kersti ja Riho pulm Kõue mõisas

Kaunis suvine päev imelise pruutpaari ja vägevate tegijatega! Meil oli võimalus panustada korralduses ja dekos, aitäh:)

ürituskorraldus suvepäevad

Põhiseaduse 30. aastapäeva tähistamine

Avasime 2022 suvehooaja Voore Puhkekeskuses sellise väärika seltskonna ja mõnusate tegevustega! Aitäh Tartu Ringkonnakohus!

ürituste korraldamine firmapeod linnast väljas

Confido suvepäevad Kuke talus

Üritus 300le inimesele vägevas Kuke talus koos glamping telikde, Koit Toome, Põhjala cateringi imeheade söökide ja parima seltkonnaga:)

ürituste korraldamine peokorraldus ettevõtetele

Põllumajandusuuringute Keskuse meeskonnakoolitus ja jõulupidu

Pühajärve Puhkekeskusesse tulid kokku PMK inimesed üle Eesti. Peale 2 aastast pausi taas kolleege näha ja tähistada – see oli imeline! Täiskorraldus Createvents tiimi poolt.

ürituste korraldus asutustele

Südameapteegi suvepäevad Käsmus Lainelas

Korraldatud Eventpoint partnerina​

Sünnipäevapeo korraldamine

Topeltjuubel Roseni tornis

Fotosein, deko ja lilled, kaunid külalised tulid boonusena:)

firmaürituste korraldamine

Redgate Capital jõuluhõnguline avatud uste päev

Aasta kõige maagilisemal ajal muutus kontor põnevaks seiklusmaaks, kust ei puudunud hea söök-jook ja mõnus muusika:)

ürituste korraldamine peokorraldus

Juubelipidu Fork restos

Üks tore juubel, kus sai palju tantsida, nalja ja naeru – nagu üks pidu olema peabki, eks! Väike lisatouch professionaalse pilgu abil – ja kõik sujub lihtsalt, hoogsalt, loogiliselt ja hoitult!

ürituste korraldamine erapeod

Liwathon E.O.S jõulupidu

Liwathoni kontorist sai kliendi lugu jutustav staaride, töötubade ja maagiaga jõulumaa

Halloweeniüritus ettevõttele

Playtech Estonia halloween party

Põhjala tehase sisehoovi paigaldatud telgis korraldasime ühe eriti õudsa peo:) Kohal oli fortune teller, baar koos jubedate jookidega ja Erkki Sarapuu orkestreeris kogu üritust!

Ettevõtete suvepäevade korraldamine

Eolane Tallinn suvepäevad Laukatagusel

Mitmekeelne seltskond, mõnusad suvised tegevused – üritus, mis valmis veidi rohkem kui 2 kuuga

meeskonnaüritused

Südameapteegi suvepäevad Järveveerel

Tööandja brändingu lansseerimine, täiskorraldus

tänuürituste korraldamine

Redgate Capitali partnerite tänuüritus

Mõnus vastuvõtt ja sumin RedGate kontoris

firmaürituste korraldamine

Suvine erasündmus Villa Marys

Oma isiklikku tähtpäeva on parim tähistada nii, et ise oled peostaar ja lased proffidel asja ära teha:)

Firma suvepäevade korraldamine

ENICS AS suvepäevad Lätis

ürituste korraldamine konverentsid

USA presidendi Barack Obama pressikonverents Eesti Pangas 2014

Korraldusmeeskonna liige

konverentside korraldamine

Eesti Panga poolt lansseeritud J.V Jannseni 200. sünniaastapäevale pühendatud meenemündi esitlus Pärnu muuseumis

tänugala korraldamine

OMNIVA tänugaala Balti Jaama Ootepaviljonis

ürituste korraldamine tänuüritused

Noorteüritus Eurorun

Korraldusmeeskonna liige koostöös Eesti Panga ja Euroopa Keskpangaga

ürituste korraldamine suvine pidu

Eesti Panga suvine pidu

ürituste korraldamine tänuüritused

Eesti 10 aastat Euroopa Liidus ja NATOs

Koostöös Eesti Panga ja Euroopa Komisjoni Eesti esindusega

Ürituskorraldus koolituste korraldamine

Nordic Baltic konverents Radisson Collection hotellis