Tänavu jõulupidude korraldamisega tagasi ei hoita

Jõulupidude korraldamine

Jõulupidude aeg on töine nii peopaikadele, toitlustusfirmadele kui ka muusikutele. Viimased kaks aastat pani koroona kõigele sellele piirangud peale. Tänavu on olukord taastunud.

Detsembri tulekuga on alanud ka jõulupidude hooaeg, mis on pärast koroona taandumist uuesti hoo sisse saanud.

Üritusturundusagentuuri Createvents juht Gerli Taniloo-Sunduk ütles, et korraldatakse palju ja võrreldes koroonaeelse ajaga kindlasti rohkem. “Inimestel on soov kokku saada. See tuli suvest üle ja läks edasi talve. Inimesed tahavad kokku saada, tahavad koos olla ja pidu pidada,” ütles ta.

Ürituskorraldusteenust kasutavad Taniloo-Sunduki sõnul paljud riigiettevõtted, aga ka firmad, kellel praeguse keerulise aja kiuste siiski hästi läheb, näiteks roheettevõtted ja IT-firmad. Paljud pöörduvad ürituste korraldaja poole sel aastal esimest korda.

“Ettevõtted, kes ei ole varem korraldanud või siis on korraldanud oma jõududega, pigem siis tehakse suuremalt ja tehakse korralikult. Ma ei taha öelda, et kui ise teed, siis ei ole korralikult tehtud. Aga kui kasutad välist abi, siis su oma töötajad saavad ka pidutseda sel päeval mitte ei pea vaatama, et kõik sujuks,” rääkis Taniloo-Sunduk.

Allikas: ERR