TEHTUD TÖÖD

Meie korraldatud elamused

Oleme aastate jooksul korraldanud palju erinevaid üritusi, alates üleriiklikest projektidest kuni privaatsete eraüritusteni.

Muuhulgas oleme osalenud kommunikatsioonikampaanias Eesti liitumisel ELiga ja Eesti liitumisel eurotsooniga ning aitasime korraldada Barack Obama pressikonverentsi Eesti Pangas.

Sama suure rõõmu ja entusiasmiga oleme võtnud ette ettevõtete suvepäevad ja jõulugalad ning isiklikud tähtpäevad nagu pulmad, juubelid ja sünnipäevad.

Lehe allpool on mõned meeleolukad fotojäädvustused meie tegemistest.

Stora Enso sünnipäeva- ja jõulupidu

Suurima rõõmuga korraldame ka väiksemaid sündmusi – nii sai teoks Stora Enso sünnipäeva- ja jõulupidu Kadrioru pargi lähistel. Temaatiline meeskonnamäng, suurepärane söök, DJ ja mõnus seltskond – ja tagasiside inimestelt – “Parim jõulupidu, mis meil kunagi on olnud!” Rõõmuga panustame:)

 

Tallinna Ringkonnakohtu jõulupidu

Meeleolukas jõulupidu, kus saime taas ühe töise koosolekuruumi muuta hubaseks ja pidulikuks! Jõulune siidrikoolitus, mõnusad ampsud ja kokkuhoidev-rõõmus seltskond on kindlasti retsept üheks meeldejäävaks jõulupeoks.

ABB meeleolukas aastalõpupidu Klinkberg Venues

Oli rõõm koos toreda ABB seltkonnaga taas panustada nende peo korraldusse! Pidu oli pidulik ja rõõmus, põhirõhk inimeste tänamisel ja tunnustamisel – ABB juba teab kuidas oma inimesi meeles pidada! Meil oli rõõm panustada täiskorraldusega alates dekost ja tehnilistest lahendustest kuni imemaitsva söögi, mustkunsti ja muusikani.

ürituste korraldamine jõulupidu ettevõttele

Hurtigruteni uusaastapidu

Sürrealistide ball toimus Laululava Klaassaalis ja tõmbas tuure kuni varaste hommikutundideni:) Mõnus tiim, suurepärane koostöö, inimesed rohkem kui 30st erinevast riigist – see oli vägev:) Täiskorraldus Createventsilt, aitäh meid taas usaldamast!

meeskonnaüritused ettevõttele

ABB aastalõpupidu

ABB 30 Baltikumis, aasta kokkuvõtted, pidu üle pika aja, inimeste väärtustamine – need on märksõnad, mis seostuvad selle vägeva peoga! Aitäh ABBle usalduse eest!
Täiskorraldus Createventsilt

ürituste korraldamine jõulupeod ettevõtetele

Eesti Lootsi jõulupidu

Eesti Lootsi vägevad töötajad üle Eesti tulid sel päeval kokku Tallinnasse merehõngulisse restoran Nerosse ja see oli pidu, mis jääb meelde! Mõnus muusika, hea õhtujuht, tants ja tegevused täitsid õhtu mõnusalt. Tänasime ja tunnustasime töötajaid nende panuse eest eriliselt ja meeldejäävalt.

ürituste korraldamine firmapidu

WIZON OÜ uusaastapidu Fork restos

Meeleolukas pidu koos kaaslastega mõnusa meelelahutuse, muusika ja hea söögiga. Täiskorraldus Createventsilt, aitäh!

jõulupeod ettevõttele

Upsell stiilne jõulupidu

Pidu kõige populaarsemal kuupäeval detsembris nädalase ette teatamisega? Pole probleemi:) Upselli vägevad müügiinimesed teavad kuidas pidutseda!

jõulupidu ettevõttele

Tartu Ringkonnakohtu jõuluseminar

Mõnus jõulune koos-olemine TÜ kohvikus väärikas ja rõõmsas seltskonnas – aitäh meid taas usaldamast!

ürituste korraldamine peokorraldus ettevõtetele

Põllumajandusuuringute Keskuse meeskonnakoolitus ja jõulupidu

Pühajärve Puhkekeskusesse tulid kokku PMK inimesed üle Eesti. Peale 2 aastast pausi taas kolleege näha ja tähistada – see oli imeline! Täiskorraldus Createvents tiimi poolt.

firmaürituste korraldamine

Redgate Capital jõuluhõnguline avatud uste päev

Aasta kõige maagilisemal ajal muutus kontor põnevaks seiklusmaaks, kust ei puudunud hea söök-jook ja mõnus muusika:)

ürituste korraldamine erapeod

Liwathon E.O.S jõulupidu

Liwathoni kontorist sai kliendi lugu jutustav staaride, töötubade ja maagiaga jõulumaa