Pidu ja koolitus – kas neid on mõistlik siduda?

ürituskorraldusagentuur ettevõttele

Juhhuu😊 oleme valmis saanud oma Youtube kanali ja sinna on jõudnud ka esimene video. Plaan on selline – kanalilt leiad onsite tehtud videod (ehk siis sündmusel filmitud), kus jagame kiireid mõtteid ja nippe, mida üritust korraldades silmas pidada. Kuna see kõik saab üles võetud sündmuste keerises – siis võib juhtuda, et heli või pildikvaliteet ei ole super – aga samas on kõik vahetu, aus ja autentne😊

Seekordses videos oleme Pühajärve spaas ja minuga koos on suurepärane Entertrainingu tiim koos Tiina-Katrinaga. Nad on läbi viimas mõnusat meeskonnakoolitust (mis btw sai väga kõrged punktid ka tagasisidena) ja sellele eelnevalt siis küsisin mõned küsimused. Sel korral ühendasime koolituse õhtuse peoga. Ja viskangi õhku küsimuse – kas see on mõistlik, kas see võiks niimoodi toimida?

Vaadake-kuulake siis juba ise, mis sellest välja tuli:) Näiteks kui plaanid ettevõttele suvepäevi või jõulupidu – kas see oleks hea siduda millegi sisukamaga? 

Veidi tausta ka Entertrainingust – tegu meie hea partneriga, kes eristub turul teistest headest tegijatest oma eriti nutikate ja loovate lahenduste poolest. Lisaks on Tiina-Katrinal väga hea kogemus nii Eesti kui välismaiste klientidega. Entertraining on osa ülemaailmsest Catalyst Global Teambuilding võrgustikust, kus on välja töötatud üle 150 erineva lahenduse… wow, see on impressive eks:) Pmst on nii, et nad on valmis tegema 15 minutilisest energizerist 2-tunnise online meeskonna tegevuse või 2 päevase sisulise koolituseni erinevate meetoditega. Ühesõnaga – kõike saab, oska ainult küsida:) Lisaks Entertrainingule on meie hääd ja kõrges hinnas koostööpartnerid ka Seiklusring, 360 Kraadi, ELAMUSmängud jne jne. Head kuulamist, südamest tänulikud, kui jagate, laigite, kommenteerite, jälgite meie kanalit!