TEHTUD TÖÖD

Meie korraldatud elamused

Oleme aastate jooksul korraldanud palju erinevaid üritusi, alates üleriiklikest projektidest kuni privaatsete eraüritusteni.

Muuhulgas oleme osalenud kommunikatsioonikampaanias Eesti liitumisel ELiga ja Eesti liitumisel eurotsooniga ning aitasime korraldada Barack Obama pressikonverentsi Eesti Pangas.

Sama suure rõõmu ja entusiasmiga oleme võtnud ette ettevõtete suvepäevad ja jõulugalad ning isiklikud tähtpäevad nagu pulmad, juubelid ja sünnipäevad.

Lehe allpool on mõned meeleolukad fotojäädvustused meie tegemistest.

Põllumajandus- ja Toiduameti 3. sünnipäevapidu Lauluväljakul

Tõeline rõõm oli Põllumajandus- ja Toiduameti inimestele korraldada taaskord vägev ja suurejooneline sünnipäevapidu! Palju häid esinejaid, maitsev söök, mõnus atmosfäär – ja mis peamine – väga toredad inimesed üle Eesti – see ongi meeldejääva peo parim retsept. Meil oli rõõm taaskord anda oma panus, palju õnne PTA!!

ABB Drives tehase uusaasta- ja tunnustuspidu

ABB on ettevõte, kus kindlasti väärtustatakse inimesi, nende turvalisust ja heaolu. Seda oli tunda ka sellel peol – kohale tuli pea 300 inimest, tunnustuse saanud olid valmis paar sõna mikrofoni ütlema – mh ka seda, miks neile ABBs meeldib töötada – ja enamus tõi välja head inimesed, stabiilsuse; tehase juhiga tahtsid paljud pilti teha ja juttu rääkida – on tunda, et inimesed on olulised – ja see on väärtus! Meil oli rõõm taas teha koostööd, panustasime täiskorraldusega – ikka rõõmsalt ja tänulikult:)

Käo Tugikeskuse tunnustus- ja uusaastapidu @Nero restoran

Käo Tugikeskuse ja põhikooli inimesed kohe on toredad – ilmselt tuleneb see ka töö iseloomust – eranditult kõik! Läbi tuisu ja tormi tuli kohale pea 100 inimest, peale õhtu olulisimat osa – inimeste tunnustamist – sai pidu alata! Trio Comodo tõi peokülalised tantsule esimesest taktist, palju nalja ja naeru, rõõmu koosolemisest, maitsvat sööki – meie täname, et saime taas panustada täiskorraldusega!

Tallinna Ringkonnakohtu jõulupidu

Meeleolukas jõulupidu, kus saime taas ühe töise koosolekuruumi muuta hubaseks ja pidulikuks! Jõulune siidrikoolitus, mõnusad ampsud ja kokkuhoidev-rõõmus seltskond on kindlasti retsept üheks meeldejäävaks jõulupeoks.

ABB meeleolukas aastalõpupidu Klinkberg Venues

Oli rõõm koos toreda ABB seltkonnaga taas panustada nende peo korraldusse! Pidu oli pidulik ja rõõmus, põhirõhk inimeste tänamisel ja tunnustamisel – ABB juba teab kuidas oma inimesi meeles pidada! Meil oli rõõm panustada täiskorraldusega alates dekost ja tehnilistest lahendustest kuni imemaitsva söögi, mustkunsti ja muusikani.

Eesti Vee-ettevõtete Liidu tunnustusüritus Haapsalus

Kui maha tuli esimene suur lumi saime võtta suuna Haapsalu poole ja täpsemalt Haapsalu Kaluriklubi hoonesse. Oli hea meel panustada üle Eesti kohale tulnud vee-ettevõtjate tunnustusürituse korraldusse, aitäh meid taas usaldamast!

Ringkonnakohtud 30 – pidulik vastuvõtt ja gala @Nero restoran

Selles õhtus oli juubelihõngu ja glamuuri, häid ütlemisi, palju nalja, siirast tänu hea töö ja panuse eest ja terve hulk toredaid peolisi:) Meie poolt täiskorraldus alates ruumi dekoreerimisest kuni meelelahutuse, trükiste ja rõõmsa suhtluseni. Aitäh Tallinna Ringkonnakohtule meid usaldamast ja sellesse protsessi kaasamast!

Kevadine kokkusaamine Schloss Fellinis

Imekaunis Viljandi ja Schloss Fellin oma mõnusa ja erilise atmosfääriga, Maarja Liis Ilusa ja Peeter Piheli kontsert, Roland Tokko kogu oma vägevuses – meil oli rõõm panustada, aitäh usalduse eest Kai Oja Consulting!

meeskonnaüritused ettevõttele

ABB aastalõpupidu

ABB 30 Baltikumis, aasta kokkuvõtted, pidu üle pika aja, inimeste väärtustamine – need on märksõnad, mis seostuvad selle vägeva peoga! Aitäh ABBle usalduse eest!
Täiskorraldus Createventsilt

ürituste korraldamine jõulupeod ettevõtetele

Eesti Lootsi jõulupidu

Eesti Lootsi vägevad töötajad üle Eesti tulid sel päeval kokku Tallinnasse merehõngulisse restoran Nerosse ja see oli pidu, mis jääb meelde! Mõnus muusika, hea õhtujuht, tants ja tegevused täitsid õhtu mõnusalt. Tänasime ja tunnustasime töötajaid nende panuse eest eriliselt ja meeldejäävalt.

jõulupeod ettevõttele

Upsell stiilne jõulupidu

Pidu kõige populaarsemal kuupäeval detsembris nädalase ette teatamisega? Pole probleemi:) Upselli vägevad müügiinimesed teavad kuidas pidutseda!

üritused ettevõttele

Smartecon juubeligala Fotografiskas

Kui üks edukas rohelisi väärtusi edendav ettevõte saab 10-aastaseks, siis seda peab väärikalt tähistama! Fotografiska, bänd, toit, meelelahutus – valisime jätkusuutlikkuse printsiipi silmas pidades. See retsept andis rõõmsa, piduliku ja meeldejääva, gala-väärilise tulemuse! Aitäh!

ürituste korraldamine createvents

Käo Keskuse pidulik juubelipidu

Käo tugikeskus 25 ja Käo Põhikool 10 – juubeliaasta tänuüritus Fork restos.

suvepäevad ja meeskonnaüritused

Maaelu Teadmuskeskuse motivatsioonipäev Jänedal

Päev täis meeskonda liitvaid tegevusi ja mõnusaid töötubasid – see jäi kauaks meelde!

ürituskorraldus suvepäevad

Põhiseaduse 30. aastapäeva tähistamine

Avasime 2022 suvehooaja Voore Puhkekeskuses sellise väärika seltskonna ja mõnusate tegevustega! Aitäh Tartu Ringkonnakohus!

ürituste korraldamine firmapeod linnast väljas

Confido suvepäevad Kuke talus

Üritus 300le inimesele vägevas Kuke talus koos glamping telikde, Koit Toome, Põhjala cateringi imeheade söökide ja parima seltkonnaga:)

ürituste korraldamine peokorraldus ettevõtetele

Põllumajandusuuringute Keskuse meeskonnakoolitus ja jõulupidu

Pühajärve Puhkekeskusesse tulid kokku PMK inimesed üle Eesti. Peale 2 aastast pausi taas kolleege näha ja tähistada – see oli imeline! Täiskorraldus Createvents tiimi poolt.

Halloweeniüritus ettevõttele

Playtech Estonia halloween party

Põhjala tehase sisehoovi paigaldatud telgis korraldasime ühe eriti õudsa peo:) Kohal oli fortune teller, baar koos jubedate jookidega ja Erkki Sarapuu orkestreeris kogu üritust!

Ettevõtete suvepäevade korraldamine

Eolane Tallinn suvepäevad Laukatagusel

Mitmekeelne seltskond, mõnusad suvised tegevused – üritus, mis valmis veidi rohkem kui 2 kuuga

tänuürituste korraldamine

Redgate Capitali partnerite tänuüritus

Mõnus vastuvõtt ja sumin RedGate kontoris

Firma suvepäevade korraldamine

ENICS AS suvepäevad Lätis

tänugala korraldamine

OMNIVA tänugaala Balti Jaama Ootepaviljonis

ürituste korraldamine tänuüritused

Eesti 10 aastat Euroopa Liidus ja NATOs

Koostöös Eesti Panga ja Euroopa Komisjoni Eesti esindusega