TEHTUD TÖÖD

Meie korraldatud elamused

Oleme aastate jooksul korraldanud palju erinevaid üritusi, alates üleriiklikest projektidest kuni privaatsete eraüritusteni.

Muuhulgas oleme osalenud kommunikatsioonikampaanias Eesti liitumisel ELiga ja Eesti liitumisel eurotsooniga ning aitasime korraldada Barack Obama pressikonverentsi Eesti Pangas.

Sama suure rõõmu ja entusiasmiga oleme võtnud ette ettevõtete suvepäevad ja jõulugalad ning isiklikud tähtpäevad nagu pulmad, juubelid ja sünnipäevad.

Lehe allpool on mõned meeleolukad fotojäädvustused meie tegemistest.

Balti Spoon 25

Selle suve suurim ja lühima ajaga valminud sündmus – Balti Spooni perepäev 400 osavõtjaga. Perele ja selle väärtustele keskendunud ettevõttena oli ka neil suvepäevadel vahvat ja innovatiivset tegevust nii väikestele kui suurtele. Ilmselt õnnestusime, sest vanemad said mõnusalt päeva nautida ja väiksed ei tahtnud peo lõpus lahkuda:)

ABB suvepäev Rocca Al Mare Vabaõhumuuseumis

Et kõigil oleks tore – just seda pidasime silmas sel suvepäeval lisaks ABB põhiväärtuste välja toomisele. Kui on koos inimesi rohkem kui 15 erinevast rahvusest, siis on see kahtlemata oluline! Ja inimesed lahkusid säravate silmadega:)
200 osalejat

Linde Gas mõnus suvepäev Lillepaviljonis

Lillepaviljoni kaunis sisu ja mõnus tagahoov pakkusid suurepärast võimalust üheks meeldejäävaks suvepäevaks. Täiskorraldus meie poolt, aitäh usaldamast!

Ellex Raidla Advokaadibüroo suvepäevad Viirelaiul

Suvepäevad iLand sound ja boho teemas. Lihtsalt mõnus vaheldus ja puhkus kogu meeskonnale. Korraldus alates kaatritega saarele sõidu graafikust kuni bändi ja ilusa ilmani meie poolt:)

ürituste korraldamine sügispäevad

Gren Eesti sügispäevad Valmas

Miks mitte suvepäevade asemel veeta ühed mõnusad sügispäevad:) Meil oli hea meel panustada erinevate tegevuste, töötubade ja visuaaliga Osalejad olid rahulolevad ja tagasiside mõnusalt rõõmus! Aitäh!

ürituste korraldamine suvepäevad ettevõttele

Éolane Tallinn juubelihõnguline suvepäev Toosikannul

Ettevõtte 10. juubel 250 külalisega sai väärikalt tähistatud! Prantsuse hõngulised tegevused (tegu siiski Prantsuse päritolu ettevõttega), terve hulk andekaid inimesi ja suurepärane suveilm – selline kombo töötab ja toetab! Palju õnne!

ürituste korraldamine suvepäevad ettevõtetele

Eesti Vee-ettevõtjate Liidu suvepäevad Setomaal

Vee-ettevõtjad üle Eesti tulid seekord kokku Setomaale! 3 päeva ja 300 inimest said nautida ehedat Seto kultuuri, aga ka meeskondlikke tegevusi, väekaid töötubasid ja mõnusat muusikat.

ürituste korraldamine meeskonnaüritused

Hurtigruten Estonia suvepäevad Toosikannul

Kui ettevõttel on töötajaid 33 erinevast riigist ja sinu töö eesmörk on ellu viia inimeste unistusi – siis oled kindlasti auga välja teeninud võimaluse aeg maha võtta ja veeta mõnus suvine päev koos kolleegide, hea ilma ja meelelahutusega!

suvepäevad ja meeskonnaüritused

Maaelu Teadmuskeskuse motivatsioonipäev Jänedal

Päev täis meeskonda liitvaid tegevusi ja mõnusaid töötubasid – see jäi kauaks meelde!

ürituskorraldus suvepäevad

Põhiseaduse 30. aastapäeva tähistamine

Avasime 2022 suvehooaja Voore Puhkekeskuses sellise väärika seltskonna ja mõnusate tegevustega! Aitäh Tartu Ringkonnakohus!

ürituste korraldamine firmapeod linnast väljas

Confido suvepäevad Kuke talus

Üritus 300le inimesele vägevas Kuke talus koos glamping telikde, Koit Toome, Põhjala cateringi imeheade söökide ja parima seltkonnaga:)

ürituste korraldus asutustele

Südameapteegi suvepäevad Käsmus Lainelas

Korraldatud Eventpoint partnerina​

Ettevõtete suvepäevade korraldamine

Eolane Tallinn suvepäevad Laukatagusel

Mitmekeelne seltskond, mõnusad suvised tegevused – üritus, mis valmis veidi rohkem kui 2 kuuga

meeskonnaüritused

Südameapteegi suvepäevad Järveveerel

Tööandja brändingu lansseerimine, täiskorraldus

Firma suvepäevade korraldamine

ENICS AS suvepäevad Lätis

ürituste korraldamine suvine pidu

Eesti Panga suvine pidu