TEHTUD TÖÖD

Meie korraldatud elamused

Oleme aastate jooksul korraldanud palju erinevaid üritusi, alates üleriiklikest projektidest kuni privaatsete eraüritusteni.

Muuhulgas oleme osalenud kommunikatsioonikampaanias Eesti liitumisel ELiga ja Eesti liitumisel eurotsooniga ning aitasime korraldada Barack Obama pressikonverentsi Eesti Pangas.

Sama suure rõõmu ja entusiasmiga oleme võtnud ette ettevõtete suvepäevad ja jõulugalad ning isiklikud tähtpäevad nagu pulmad, juubelid ja sünnipäevad.

Lehe allpool on mõned meeleolukad fotojäädvustused meie tegemistest.

Põllumajandus- ja Toiduameti 3. sünnipäevapidu Lauluväljakul

Tõeline rõõm oli Põllumajandus- ja Toiduameti inimestele korraldada taaskord vägev ja suurejooneline sünnipäevapidu! Palju häid esinejaid, maitsev söök, mõnus atmosfäär – ja mis peamine – väga toredad inimesed üle Eesti – see ongi meeldejääva peo parim retsept. Meil oli rõõm taaskord anda oma panus, palju õnne PTA!!

Wizon uusaastapidu ja 10. sünnipäeva tähistamine

Küll on vägev näha ettevõtte kasvu ja arengut, super tulemus Wizon, palju-palju õnne!! Restoran Platzist sai selleks õhtuks lauad seina äärde lükatud, bänd, vöiksed üllatusesinejad, fotosein ja kogu muu ilu sisse toodud – ja pidu jätkus varaste hommikutundideni. Aitäh meid taas usaldamast!

Stora Enso sünnipäeva- ja jõulupidu

Suurima rõõmuga korraldame ka väiksemaid sündmusi – nii sai teoks Stora Enso sünnipäeva- ja jõulupidu Kadrioru pargi lähistel. Temaatiline meeskonnamäng, suurepärane söök, DJ ja mõnus seltskond – ja tagasiside inimestelt – “Parim jõulupidu, mis meil kunagi on olnud!” Rõõmuga panustame:)

 

Ene maagiline juubel

Maagiliselt vägev sünnipäev Fork restos. Ruumi deko, maitsev söök, mõnus meelelahutus = hea peo ja hea tuju retsept:) Kliendi ülivõrdes tagasiside oli veel täielik boonus! Meie täname!

Ringkonnakohtud 30 – pidulik vastuvõtt ja gala @Nero restoran

Selles õhtus oli juubelihõngu ja glamuuri, häid ütlemisi, palju nalja, siirast tänu hea töö ja panuse eest ja terve hulk toredaid peolisi:) Meie poolt täiskorraldus alates ruumi dekoreerimisest kuni meelelahutuse, trükiste ja rõõmsa suhtluseni. Aitäh Tallinna Ringkonnakohtule meid usaldamast ja sellesse protsessi kaasamast!

ürituste korraldamine ettevõtte jõulupidu

Põllumajandus- ja Toiduameti 2. sünnipäev

Vägev pidu Noblessneri Valukojas 300le peokülalisele. Oma töötajate meeles pidamine, tants esimestest hetkedest, kui Regatt laval, toetav ja mõnus õhkkond – just nii jääme pidu meenutama! Täiskorraldus Createventsilt

Eleringi Iseseisvuspäev

Pidu pea 200le inimesele Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias WAF koori ja solistide Eleryn Tiidu, Karl-Erik Taukari ja Liis Lemsaluga – see oli elamus! Ja eriti kui kõik organiseerisime umbes 2 nädalaga:) Meil on tõesti hea meel, et saime panustada! Täiskorraldus Createventsilt.

meeskonnaüritused ettevõttele

ABB aastalõpupidu

ABB 30 Baltikumis, aasta kokkuvõtted, pidu üle pika aja, inimeste väärtustamine – need on märksõnad, mis seostuvad selle vägeva peoga! Aitäh ABBle usalduse eest!
Täiskorraldus Createventsilt

Sünnipäevapeo korraldamine

Topeltjuubel Roseni tornis

Fotosein, deko ja lilled, kaunid külalised tulid boonusena:)

ürituste korraldamine peokorraldus

Juubelipidu Fork restos

Üks tore juubel, kus sai palju tantsida, nalja ja naeru – nagu üks pidu olema peabki, eks! Väike lisatouch professionaalse pilgu abil – ja kõik sujub lihtsalt, hoogsalt, loogiliselt ja hoitult!

firmaürituste korraldamine

Suvine erasündmus Villa Marys

Oma isiklikku tähtpäeva on parim tähistada nii, et ise oled peostaar ja lased proffidel asja ära teha:)