TEHTUD TÖÖD

Meie korraldatud elamused

Oleme aastate jooksul korraldanud palju erinevaid üritusi, alates üleriiklikest projektidest kuni privaatsete eraüritusteni.

Muuhulgas oleme osalenud kommunikatsioonikampaanias Eesti liitumisel ELiga ja Eesti liitumisel eurotsooniga ning aitasime korraldada Barack Obama pressikonverentsi Eesti Pangas.

Sama suure rõõmu ja entusiasmiga oleme võtnud ette ettevõtete suvepäevad ja jõulugalad ning isiklikud tähtpäevad nagu pulmad, juubelid ja sünnipäevad.

Lehe allpool on mõned meeleolukad fotojäädvustused meie tegemistest.

Ene maagiline juubel

Maagiliselt vägev sünnipäev Fork restos. Ruumi deko, maitsev söök, mõnus meelelahutus = hea peo ja hea tuju retsept:) Kliendi ülivõrdes tagasiside oli veel täielik boonus! Meie täname!

Ringkonnakohtud 30 – pidulik vastuvõtt ja gala @Nero restoran

Selles õhtus oli juubelihõngu ja glamuuri, häid ütlemisi, palju nalja, siirast tänu hea töö ja panuse eest ja terve hulk toredaid peolisi:) Meie poolt täiskorraldus alates ruumi dekoreerimisest kuni meelelahutuse, trükiste ja rõõmsa suhtluseni. Aitäh Tallinna Ringkonnakohtule meid usaldamast ja sellesse protsessi kaasamast!

Balti Spoon 25

Selle suve suurim ja lühima ajaga valminud sündmus – Balti Spooni perepäev 400 osavõtjaga. Perele ja selle väärtustele keskendunud ettevõttena oli ka neil suvepäevadel vahvat ja innovatiivset tegevust nii väikestele kui suurtele. Ilmselt õnnestusime, sest vanemad said mõnusalt päeva nautida ja väiksed ei tahtnud peo lõpus lahkuda:)

Messente juubel

Viirelaiu saatkond on iseenesest juba väga kihvt ja eriline koht, eks:) Kui siia liita veel vägev Messente meeskond, hea bänd, DJ, vägev deko ja maitsemeeli paitav toit – siis on tulemus väga eriline!

üritused ettevõttele

Smartecon juubeligala Fotografiskas

Kui üks edukas rohelisi väärtusi edendav ettevõte saab 10-aastaseks, siis seda peab väärikalt tähistama! Fotografiska, bänd, toit, meelelahutus – valisime jätkusuutlikkuse printsiipi silmas pidades. See retsept andis rõõmsa, piduliku ja meeldejääva, gala-väärilise tulemuse! Aitäh!

ürituste korraldamine suvepäevad ettevõttele

Éolane Tallinn juubelihõnguline suvepäev Toosikannul

Ettevõtte 10. juubel 250 külalisega sai väärikalt tähistatud! Prantsuse hõngulised tegevused (tegu siiski Prantsuse päritolu ettevõttega), terve hulk andekaid inimesi ja suurepärane suveilm – selline kombo töötab ja toetab! Palju õnne!

ürituste korraldamine createvents

Käo Keskuse pidulik juubelipidu

Käo tugikeskus 25 ja Käo Põhikool 10 – juubeliaasta tänuüritus Fork restos.

Sünnipäevapeo korraldamine

Topeltjuubel Roseni tornis

Fotosein, deko ja lilled, kaunid külalised tulid boonusena:)

ürituste korraldamine peokorraldus

Juubelipidu Fork restos

Üks tore juubel, kus sai palju tantsida, nalja ja naeru – nagu üks pidu olema peabki, eks! Väike lisatouch professionaalse pilgu abil – ja kõik sujub lihtsalt, hoogsalt, loogiliselt ja hoitult!

firmaürituste korraldamine

Suvine erasündmus Villa Marys

Oma isiklikku tähtpäeva on parim tähistada nii, et ise oled peostaar ja lased proffidel asja ära teha:)

konverentside korraldamine

Eesti Panga poolt lansseeritud J.V Jannseni 200. sünniaastapäevale pühendatud meenemündi esitlus Pärnu muuseumis